9 odpowiedzi na „Naprawa znaczka FIAT na tylnej klapie

 1. Przemek mówi:

  Witam,
  Gdzie udało Ci się kupić znaczek tak tanio?
  Mam identyczny problem ale nie mogę znaleźć „dawcy” tak tanio.
  Z góry dzięki za ewentualny namiar.

 2. Pawel mówi:

  Znaczek wg ww. Opisu zrobiony

 3. Papciak mówi:

  Witam, dzisiaj podjąłem się powyższego zadania i znaczka nie trzeba obrabiać w żaden sposób, spokojnie odejdzie poprzez go blaszką lub bardzo małym płaskim śrubokrętem

 4. hladar mówi:

  A ja kupiłem na allegro gotowy nowy wkład do logo o średnicy 95 mm.
  Kosztowało mnie to 30 zł wraz z przesyłką.
  Usunięcie starego i przyklejenie nowego zajęło mi 10 min.

  • Kasia mówi:

   Czy po przyklejeniu tego znaczka bez problemu otwiera się klapa bagażnika? Juz kupiłam taki emblemat i przymierzam się do jego przyklejenia, ale w moim bravo jest mechanizm otwierania zamka po naciśnięciu znaczka.

   • Wojtek mówi:

    Znaczek z przyciskiem naprawia się w ten sam sposób, trzeba tylko równo ustalić emblemat np. za pomocą zapałek i uważać, by klej nie rozlał się za daleko, blokując możliwość wciśnięcia.

 5. keram57 mówi:

  Odgrzewam temat. U mnie również znaczek na tylnej klasie wymaga wymiany – jest z przyciskiem otwierania bagażnika. Moje wątpliwości: znaczek oryginał ma 95mm, a znaczek zakupiony i przedstawiony w tym sposobie wymiany ma na rewersie oznaczenie B632, …czyżby miał on 85mm!? Na znanym portalu zakupowym tak oznaczony jest znaczek 85mm. Czyżby pasował ten z emblematu 85mm?

  • Wojtek mówi:

   po wpisaniu B632 google pokazują obrazy ze znaczkami 95mm (jak we wpisie) jak i dekielki do felg… Tak czy owak znaczek musi mieć 95mm, by pasował do klapy

Dodaj komentarz